fbpx

Wrocław – Mistrz i Małgorzata

mistrz i malgorzata logo

Mistrz i Małgorzata

Wrocław
Czwartki 20:00
Prowadzący: Kamil

ul. Wojciecha Bogusławskiego 21, 50-023 Wrocław

O lokalu

Historia Mistrza i Małgorzaty zaczęła się dokładnie 21 września 2018r. Rodzinnie podjęliśmy się stworzenia miejsca z klimatem, luźną atmosferą, a zarazem klasą. Zainspirowaliśmy się powieścią “Mistrz i Małgorzata” autorstwa Bułhakowa. Wystrojem staraliśmy się nawiązać do elementów humorystycznych, z nutą tajemniczości, pomijając całkowicie aspekty polityczne. Od początku kładliśmy nacisk na zgraną ekipę “za barem” tak, aby rodzinna atmosfera udzieliła się każdemu kto nas odwiedzi. Nieskromnie musimy przyznać, że udało nam się uzyskać zamierzony cel, chociaż jeszcze wiele pracy przed nami. Mieszanka wystroju, oświetlenia, zdobycznych dodatków wraz z ciekawą rockową muzyką w tle, autorskimi shotami, drinkami oraz dużym wyborem piw pomogła nam w tym. Mimo, że jesteśmy z Wami od nieco ponad roku, cieszymy się tym, że mamy już grono stałych Klientów oraz tak wiele pozytywnych, ciepłych słów skierowanych do nas bezpośrednio lub za pomocą mediów społecznościowych. Zauważyliśmy, że udało nam się zdobyć zaufanie Gości w różnym przedziale wiekowym co dodatkowo nas motywuje. Pozwolimy sobie przytoczyć słowa jednego ze stałych bywalców – Wikinga: “Czuję się jak w domu!”. Właśnie dzięki takim słowom wiemy, iż jesteśmy na dobrej drodze i zyskujemy dodatkowe siły by dalej się rozwijać!

Znakiem szczególnym Mistrza i Małgorzaty jest duży wybór piwa butelkowanego (w ofercie ponad 100 rodzajów piw w tym bezalkoholowe/niskoprocentowe, bezglutenowe) oraz 8 lanych (w standardzie czeski Litovel jasny oraz ciemny, niemiecki lager Warsteiner, klasyczna Pszenica oraz 4 krany na rotację/ciekawsze piwa, w tym krafty takie jak: Piwo z gór Sowich, Warsztat Piwowarski, Trzech Kumpli, Nepomucen itp. Oprócz tego posiadamy autorskie shoty oraz drinki, nie zabraknie ciekawszych alkoholi takich jak: Cynar, Ararat czy bimber (a także spirytus) W regularnej ofercie posiadamy: giny, rumy, whisky, wódki, likiery, miód pitny, wódki czyste oraz smakowe. Znajdzie się również coś dla osób, które nie mogą spożywać glutenu (piwo oraz wódka). Ponadto wciąż rotujemy piwami oraz pozostałymi alkoholami. Podsumowując każdy znajdzie coś dla siebie!

Co innego w Mistrzu i Małgorzacie?

W przyszłości planujemy rozszerzyć ofertę o imprezy takie, jak np. karaoke, kameralne koncerty (wokal plus gitara/gitary) czy wystawy (artystów/studentów z ASP).

Po rozgrywce nie planujemy wprowadzasz dodatkowych aktywności. Oferujemy to co w pozostałe dni, klimat na który składa się: miła obsługa, dobra atmosfera oraz duży wybór wszelkich alkoholi, a wisienką na torcie są oczywiście nasi Klienci.

Zobacz jak wygląda lokal

Detektywie, przyjdź i rozwiąż zagadkę, zanim będzie za późno!