fbpx

Szczecin – Bar Czysty

Bar czysty

Bar Czysty

Szczecin
Czwartki 19:00
Prowadzący: Grzegorz

ul. Księcia Bogusława X 8, 70-440 Szczecin

O lokalu

Bar Czysty przyciąga nie tylko swoją oryginalną nazwą, ale również niekonwencjonalnym wystrojem, zlokalizowany w samym sercu imprezowego Szczecina na Deptaku Bogusława X. Lokal posiada jedną z najbogatszych półek alkoholowych w naszym mieście na której znajduję się ok. 250 pozycji różnego rodzaju alkoholi z całego świata. Od samego wejścia do naszego lokalu przywita nas radosna i w pełni wyspecjalizowana fachowa obsługa, nasi barmani zadbają o to aby zaskoczyć podniebienia, a wygodne sofy, fotele i kanapy pozwolą całkowicie się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu. Połączenie tych wszystkich atutów razem daje w rezultacie miejsce które przypasuję każdemu odwiedzającemu nasze skromne progi.

Jesteśmy w stanie dostosować się do konferencji, bankietów przez urodzin, koncerty, imprezy firmowe po huczne weekendowe imprezy przy akompaniamencie muzyki prezentowanej przez naszych DJ-ów.

Nie zwlekajcie dłużej i już dzisiaj sprawdźcie jak przyjaznym, ciepłym i fantastycznym miejscem jest Bar Czysty, oddajcie się w nasze ręce a my dołożymy wszelkich starań aby każda wizyta w naszym lokalu była wyjątkowa i niezapomniana!

Co innego w Barze Czystym?

Obowiązkowy do odwiedzenia punkt na rozrywkowej mapie Szczecina ze względu na szeroki wybór alkoholi, wyselekcjonowane koktajle, miejsce dla dużych grup, lokalizację, profesjonalnych barmanów.

Po zakończeniu PubCrime dalszą część wieczoru prowadzi DJ z wyselekcjonowaną muzyką pasującą do klimatu lokalu.

Oprócz PubCrime Barze Czystym odbywają się wieczory z Karaoke, PubQuiz, Lobo StandUp, Dj LineUp, Szczecińska Liga Iluzjonistów.

Zobacz jak wygląda lokal

Detektywie, przyjdź i rozwiąż zagadkę, zanim będzie za późno!