fbpx

Zostań detektywem: rozwiąż zagadkę, wygraj nagrodę!

aplikacja do gry pubcrime na tle instrukcji

Witaj w naszym internetowym oddziale #centrumzbrodni. To właśnie tutaj dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze na temat kryminalnej gry drużynowej PubCrime.

Wyczuwasz kłamstwo na kilometr, umiesz logicznie dedukować, a może wiesz, komu źle z oczu patrzy? Każda umiejętność przyda Ci się, aby rozwikłać zagadkę kryminalną, która czeka na Ciebie i Twój zespół. Przeczytaj więcej o PubCrime, niesamowitej 90-minutowej rozrywce dla znajomych z nutą dreszczyku.

Z nami połączysz świetną zabawę z unikalnym klimatem i grą o nagrody! Jednego dnia będziemy analizowali historie z naszych czasów, a innym razem zagadka przeniesie nas w czasie lub… do innego uniwersum, znanego np. z Twoich ulubionych seriali. Witaj w świecie zbrodni PubCrime, czyli: Zbierz drużynę, Rozwiąż kryminalną zagadkę, wygraj jedną z kilku nagród. Potrzebujemy Twojej pomocy, detektywie!

PubCrime w 3 prostych krokach

#1 Zapisz się do gry

Zasady PubCrime są proste, a więcej o nich dowiesz się na miejscu lub na stronie poświęconej zasadom. Przyjdź do lokalu, opłać wpisowe (kup bilet wcześniej i zapłać 13 PLN/os) i dołącz do gry!

kartka z zasadami pubcrime

#2 Rozwiąż zagadkę

Wsłuchaj się w szczegóły zbrodni, które przedstawi Twojej drużynie i innym graczom Nasz Agent. Wspólnie zanurzycie się w zbrodnie, poznacie materiał dowodowy i przesłuchacie świadków!

rozgrywka pubcrime

#3 Wygrywaj nagrody!

Każda zagadka składa się z kilku elementów zbrodni, np. motywu lub zabójcy. Wskaż poprawnie jak najwięcej z nich, odpowiedz szybciej od innych zespołów i zdobądź jedną z kilku nagród!

tabela z nagrodami pubcrime

Najważniejsze informacje:

Gramy w każdy wtorek o 20:00

Nowa zagadka na każdej grze!

Bilety: 13 PLN/os (online, kupiony ponad 24H przed grą) lub 15 PLN/os

Każdy PubCrime to nagrody dla kilku najlepszych zespołów!

Weź ze sobą telefon. Ołówek lub długopis też się może przydać 🔍

Bez limitu osób w drużynie!

W PubCrime możesz zagrać zarówno całą grupą, jak i samemu! Rekomendujemy zespoły od 3 do 7 osób, ale nie nakładamy żadnych limitów.

Zasady PubCrime

Reguły gry są proste, bo to śledztwo ma być wyzwaniem 🕵🏻‍♀️! Poznaj opis historii, a następnie zanurz się w detale zbrodni. Oglądaj materiał dowodowy, szukaj nieścisłości w wypowiedziach podejrzanych, a w międzyczasie wytypuj poprawnie 3 elementy zbrodni, np. mordercę lub motyw. Zasady szczegółowo wyjaśni Ci prowadzący na miejscu.