fbpx

Dzień dobry!
Jeżeli tutaj trafiłeś, to niezawodny znak, że cenisz swoją prywatność. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten dokument, w którym znajdziesz zasady polityki prywatności Aplikacji PubCrime.
Informacja formalna na początek – administratorem strony jest New Entertainment, Beskidzka 1/49, 85-166 Bydgoszcz, Polska. NIP: 9532449780

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z polityką prywatności, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres kontakt@pubcrime.pl

 1. Niniejszy dokument opisuje Politykę Prywatności aplikacji mobilnej NEW ENTERTAINMENT Tomasz Pająkowski o nazwie PubCrime.
 2. Aplikacja New Entertainment (dalej “Aplikacje”), jest instalowana na urządzeniach mobilnych, w szczególności na telefonach komórkowych i tabletach i po uprzednim pobraniu Aplikacji przez użytkownika za pośrednictwem sklepu Google Play (Android).
 3. Korzystanie z Aplikacji wymaga posiadania urządzenia mobilnego z systemem Android oraz połączenia z Internetem w postaci włączonego pakietu transmisji danych lub włączonego połączenia Wi-Fi.
 4. Korzystanie z Aplikacji wymaga podania adresu mailowego oraz płci podczas procesu rejestracji, powyższe dane będą przechowywane przez okres utrzymania konta użytkownika na zabezpieczonym serwerze. Możliwe jest korzystanie z aplikacji bez rejestracji.
 5. Powyższe dane mogą być wykorzystywane do celów marketingowych na wyłączność New Entertainment po wyrażeniu zgody podczas rejestracji. Powyższe dane nie będą przekazywane osobom trzecim oraz podmiotom zewnętrznym.
 6. Aplikację można pobrać nieodpłatnie z następujących sklepu Google Play oraz nieodpłatnie zakończyć z korzystania z aplikacji.
 7. Podczas korzystania przez Użytkownika z Aplikacji mobilnej automatycznie zbierane są statystki użycia Aplikacji oraz informacje o błędach. Dane te nie są danymi osobowymi i nie pozwalają na zidentyfikowanie Użytkownika.
 8. Aplikacja w czasie uruchomienia gry wysyła powiadomienia bezpośrednio na urządzenie na którym jest zainstalowana.
 9. Użytkownik może usunąć konto, poprzez kontakt z iod@newentertainment.pl.
 10. W przypadku braku akceptacji na zasady Polityki Prywatności prosimy nie instalować Aplikacji lub ją odinstalować. Trwałe usunięcie Aplikacji z urządzenia mobilnego jest równoznaczne z zakończeniem korzystania z Aplikacji.
 11. Polityka Prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do polityki prywatności Google Play Store https://policies.google.com/privacy. New Entertainment nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za politykę prywatności realizowaną przez podmioty zarządzające aplikacjami Google Play store oraz przestrzeganie przez nie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), ustawy z dnia z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U.2018.1000) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2017.1219) w ramach Google Play store.
 12. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na: iod@newentertainment.pl.

.